Megoldásra vár

Vasrács a parkban Novotel

FRISSÍTÉS: 2022.08.22.
Budapest Közút válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a Budapest XI. kerület BAH csomópont – Novotel előtti parkban lévő fémszerkezet eltávolítása ügyében illetékesség hiányában intézkedni nem tudunk. "

--------------------------------------
FRISSÍTÉS 2022.08.12.:
XII. kerület válasza:
Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat illetékessége, javasolom a hatáskörrel rendelkező szervet megkeresni.

---------------

Vasrács a parkban a Novotel Hotelnél a Bubi bicikli állomáshoz közel. Most úgy néz ki, mint egy elfeledett szőnyegporoló, nem tölt be funkciót.

Probléma helyszíne
Budapest BAH-csomópont

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a vasszerkezet elbontását beütemezték, a munkálat elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.08.12.: XII. kerület válasza: Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat illetékessége, javasolom a hatáskörrel rendelkező szervet megkeresni. --------------- Vasrács a parkban a Novotel Hotelnél a Bubi bicikli állomáshoz közel. Most úgy néz ki, mint egy elfeledett szőnyegporol...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Van egy másik is.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Vasrács a parkban a Novotel Hotelnél a Bubi bicikli állomáshoz közel. Most úgy néz ki, mint egy elfeledett szőnyegporoló, nem tölt be funkciót."-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.12.: XII. kerület válasza: Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat illetékessége, javasolom a hatáskörrel rendel...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, mely azonban nem az önkormányzat illetékessége, javasolom a hatáskörrel rendelkező szervet megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Fő
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő, hiányos pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megcsúszott tetőcserepek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leomlott a burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gáborné
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére