Válaszra vár

Graffitis magaságyás

FRISSÍTÉS 2022.08.26:

A falak továbbra is graffitisek. Kérem, tisztítsák meg!

---

A Kosztolányi Dezső tér 12. előtti magaságyás graffitis. Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1111-Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kosztolányi Dezső tér 12. előtti magaságyás graffitis. Kérem, tisztítsák meg!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.26: A falak továbbra is graffitisek. Kérem, tisztítsák meg! --- A Kosztolányi Dezső tér 12. előtti magaságyás graffitis. Kérem, tisztítsák meg!"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Az alábbi kiegészítéssel:

    Ha nem tudják vegyszerrel leszedni a graffitiket, kérem, fessék le a falakat a betonnal megegyező színűre, mint ahogy az a Budafoki út / Dombóvári út közúti felüljárók pillé...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, küldjétek el a 2022. augusztus 26. 21:01-kori kommentemet az FKF-nek!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A falak továbbra is graffitisek. Kérem, tisztítsák meg!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére