Megoldott

Eldugult vízelvezető

FRISSÍTÉS: 2022.11.23.

Sajnos kis eső esetén ismét felmerült a probléma. Kérem javítsák! Köszönöm!

-----

A képen látható vízelvezető állandóan el van tömődve, ezért kis eső esetén is áll a víz a parkoló mellett az úton. Kérem tisztítsák meg, hátha még működhet valamilyen formában.

Köszönöm segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 70

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia László!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztons...
  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyobb eső esetén továbbra is áll a víz, de legalább pár óra alatt elfolyik valahova. Félmegoldás, de tekinthetjük ebben az országban megoldottnak ezt a feladatot. Köszönöm a Járókelő utánajárását és...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/5511/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Útkarbantartási Csoportunk a bejelentésben szereplő víznyelő tisztítását b
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható vízelvezető állandóan el van tömődve, ezért kis eső esetén is áll a víz a parkoló mellett az úton. Kérem tisztítsák meg, hátha még működhet valamilyen formában. Köszönöm segítségüket!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.11.23. Sajnos kis eső esetén ismét felmerült a probléma. Kérem javítsák! Köszön...

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos kis eső esetén ismét felmerült a probléma. Kérem javítsák! Köszönöm!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3802/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő címen található víznyelő tisztí
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    Folyamatosan folyó köz csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Csete Balázs utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Hiányzó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Mag utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó akna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére