Válaszra vár

Szintkülönbség a buszmegállóban

Csak pár centi hiányzik, hogy akadálymentes legyen az F008040 buszmegálló peronja. Kérem, akadálymentesítsék!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tas vezér utca

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budapest, Pillangó utca M (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Keletinél nem működik a lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Keleti pályaudvar (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére