Megoldásra vár

Rozsdás, üres oszlop

FRISSÍTÉS 2022.08.24.:
Tisztelt Budapest Közút!

Amennyiben jelen gazdasági helyzetükben nem tudják eltávolítani az oszlopot, kérem, ütemezzék be a munkát a jövő évre, mint azt ennél a bejelentésnél is tették: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107255/lekopott-zebra
-----------------------------------------------

Kérem, távolítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 39

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Mondjuk egy eltűnt oszlopot pont lehetne ezzel pótolni. (Jaj, csak hangosan gondolkodtam.)
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük ismételt észrevételét. Tájékoztatjuk, hogy a Társaságunk pénzügyi forrásainak felhasználásánál bizonyos sorrendet kell alkalmaznunk, így elsősorban az eltűnt, megrongál
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, távolítsák el!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.08.24.: Tisztelt Budapest Közút! Amennyiben jelen gazdasági helyzetükben nem tudják eltávolítani az oszlopot, kérem, ütemezzék be a munkát a jövő évre, mint azt ennél a bejelentésnél is tették: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107255/lekopott-zebra ---------------...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, küldjétek el legutóbbi kommentemet a Budapest Közútnak! Köszönöm!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!

    Amennyiben jelen gazdasági helyzetükben nem tudják eltávolítani az oszlopot, kérem, ütemezzék be a munkát a jövő évre, mint azt ennél a bejelentésnél is tették: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/107255/lekopott-zebra
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. Tájékoztatjuk, hogy az oszlop jelenleg csak esztétikai szempontból zavaró, balesetveszélyt nem okoz.
    Jelen gazdasági helyzetben más, fontosabb feladatainkr
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére