Megoldásra vár

Lekopott zebra

Anonim Járókelő

Kérjük fessék újra a gyalogátkelőt, mert rendkívül forgalmas helyen nem látható.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Henryk Slawik rakpart

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.

    Tájékoztatjuk, hogy a rendelkezésre álló pénzügyi forrásaink csak olyan útburkolati jelek felújítására elegendőek, ahol nincs vagy korlátozottan működő má
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére