Megoldásra vár

Zöldterületek parkolás

Anonim Járókelő

Folyamatosan felállnak az autók a fűre:( még ha van is hely a parkolóban..

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákospatak park 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabályszegés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Janó Ferenc
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bosnyák piac - szokásos szombat délelőtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Padlizsán Utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére