Megoldásra vár

Kilógó fedlap

Tisztelt Budapest Közút! A Szent Gellért rakpart és a Szabadság híd kereszteződésénél kilóg a 'forgalomirányítás' feliratú fedlapjuk a járdából, ami fokozottan balesetveszélyes – én is majdnem elestem benne, mert megvetette a biciklim kerekét. Illetve mellette nagyon helyesen eltávolították a pollert – így már nincs a hídról érkező bicikliseknek az útjában –, de nem aszfaltozták le a helyét.
Kérem, helyezzék szintbe a fedlapot, és aszfaltozzák le a kiszedett poller helyét, illetve a körülötte lévő repedéseket!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XI. kerület, Szent Gellért tér-Szabadság híd É-i járda sarkán ikerfedlapos akna fedele kiáll a járdából (járda, kerékpárút). A javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhár...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fedél megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Etele út / Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére