Válaszra vár

Szétesett lépcső

Tisztelt Illetékes!
A Dayka Gábor utca előtt lévő lépcső állapota erősen romlik.
A lépcső alján nagyobb felületen kiáll a vas a lépcső keretéből, illetve elég elhanyagolt az állapota, koszos, avar borítja.
Bár gondolom hogy nem egy túlhasznált útvonal, lévén csak sóderrel kijelölt ösvény, de kiépített világítással rendelkezik.
Kérem lehetőségük szerint javítani a lépcsőt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszőlős-Budaörsi felüljárópár

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laczkó Márton
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére