Válaszra vár

Szétesett lépcsőfok

Anonim Járókelő

A Déli pályaudvar előtt az egyik lépcsőn, ami párhuzamos a Krisztina krt-tal, az egyik lépcsőfok szétesett.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rudas Gyógyfürdő (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Andor utca 2 (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    ledöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannónia utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére