Megoldatlan

Szabálytalan besorolás 3 percenként

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!
A Bem rakpart Fő utcára vezető szakaszán a Bem térhez érve rendszeresen sorolnak be az autósok a záróvonalon a kereszteződésben a kanyarodósávból, hogy megelőzzék a szabályos sorban haladó autósokat. Ezzel rendszeresen a kereszteződésbe szorítják a szabályosan haladó autósokat akadályozva a keresztforgalmat.
Javaslom kamera felszerelését illetve besorolást akadályozó korlát telepítését.
Pár méterrel előtte még lehet szabályosan besorolni a kanyarodósávból, bár ezt a szakaszt is a sor megelőzésére használják és akadályozzák a valóban kanyarodókat a saját sávjukban.
Javaslom záróvonal alkalmazását a Gyóni Géza tér és Bem tér közötti szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 49

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106702/szabalytalan-besorolas-3-percenkent bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő!

    Társaságunkhoz érkezett I
    ...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére