Megoldott

Koszos, homokos járda

Anonim Járókelő

A Gőzmozdony utca 18-20 nál elől járda nagyon koszos és homokos lett. Kérem takaritást

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 18-20

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát az előbb az eső le mosta úgy látszik eltünt a járdáról a homok. Megoldva
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Járda még nincs megtisztittva, nincs változás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm a válaszát, a válaszát elfogadom
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/1092/9/2022

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00106658 azonosítószámon küldött bejelentésre tájékoztatom, hogy a 2022. augusztus 10-én kelt
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy kidobott matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szeméttel teli mellékutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére