Megoldott

Komposzt :)

Komposzt a Kossuth Lajos utca 130 előtt

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 130

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3755/1/2022/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a zöldhulladékot elszállította.
    Köszönjük,
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére