Válaszra vár

Megszűnt kerékpárút

Érthetetlen okból megszüntették a kerékpárutat a kereszteződésben, de csak az egyik irányba. A BUBI állomástól így megközelíthetetlen lett az Esztergomi út környéke.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 61

Hozzászólások

  • Ládi Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére