Megoldott

Üvegszilánk a kerékpárúton

Több héttel ezelőtt összetörtek egy üveget az M3 bevezető felett átvezető Ógyalla utcai kerékpárúton. Kérem legyenek szívesek az adott szakaszt megtisztítani. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, M3 bevezető

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106559/uvegszilank-a-kerekparuton
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Szemét"-ra.

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Rózsa Ábel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére