Megoldásra vár

Parkoló?

Anonim Járókelő

Járdán parkoló autóktól nem lehet elférni a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkolás"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    Az érintett helyszínt járőreink visszatérően ellenőrzik, és szabálysértés
    észlelése esetén a szükséges intézkedést foganatosítják.

    *Tisztelettel:*

    *Ügyfélszolgálati Iroda*
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére