Megoldott

Billegő csatornafedél - sokadik felvonás

A korábban már kétszer bejelentett és megoldott probléma ismét előállt: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/67625/billego-csatornafedel-ismet

A Tűzoltó u. 33/b. előtti csatornafedél nem illeszkedik rendesen, emiatt minden egyes áthaladó autó két hangos koppanást okoz. Kérem az illetékeseket, hogy igazítsák meg a fedelet és/vagy ékeljék ki, hogy a zaj megszűnjön.

Megjegyzés: egy ember súlyától a fedél még nem billen el, úgyhogy kérem, ténylegesen győződjenek meg arról, hogy a billegés megszűnt, pl. egy autót megvárva.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 33-35

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megoldották a problémát,
    rögzítették a fedlapot.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üzenet -----
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • L Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult vízfolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Albert Flórián útca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh István
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Füredi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére