Megoldott

Gazos járda a Belvárosban

Kérem a járda megfelelő rendbetételét, ahogy a fővárosban kell.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság tér 100

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen munkatársaink elvégezték a gyomirtást.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/106466/gazos-jarda-a-belvarosban
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A Szabadság tér üzemeltetése a főváros feladatai közé tartozik.
    Illetékesség hiányában kérjük a bejelentést tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [v
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendkívül koszos burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Ferenciek tere (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járda takarítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére