Megoldott

Sérült fedlap

VII kerület Bajza utca és Varosligeti fasor sarkán az egyik közmű fedél nagyon rossz állapotú.
Kérnék javitását.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Városligeti fasor 12.

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélve lett, köszi!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. kerület, Városligeti fasor 13. előtti járdán a sérült fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére