Megoldott

Szemétkupac

A Kossuth Lajos utca 132 előtt várja a sorsát ez a Szemétkupac

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 132

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3702/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Osztályunk a bejelentésben szereplő helyszínen a hulladékot összegyű
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • JKV Zrt. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Komposzt :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére