Válaszra vár

Szabó Tímea plakátjai

Anonim Járókelő

Szabó Tímea Képviselőasszony plakátjai április óta kint felejtődtek a jelzett szakaszon is, pedig már réges rég el kellett volna távolítani azokat a közterületről. A párbeszéd jegyében (beszédes név) sosem szoktak válaszolni, azonban nyomatékosan megkérjük Őket / az Illetékest, hogy tisztítsa meg az oszlopokat a plakátoktól, oszlop ragaszoktól!

Pontos helyszín:
47.56141346963253, 19.04923307590163

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Záhony u. 4

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Párbeszéd Magyarországért

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00106373 számú bejelentésben jelzett plakáttal kapcsolatban tájékoztatom, hogy a villanyoszlopok nem tartoznak a Városüzemeltetés kezelésébe, így nem áll módunkban a p...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelete felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig türelmét kérjük!

    Tisztelettel,
    Illés Katalin
    ...
  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom, célba ért a kormánypropaganda, a bejelentés szövege és az első komment máris sugallja a sikeres agymosást
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó eséllyel az önkormányzat és a bdk is el fogja utasítani, lásd: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/101179/kampanyplakat
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem kap a boszorkány egy tisztességes birságot érte.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem mutatja az időt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Tavasz u. 7. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Albertirsai köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint felejtett választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Nagyvázsony utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére