Megoldott

Kampányplakát

Mályvarózsa u. 14-nél kint maradt egy kampányplakát.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Szalmarózsa u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszedték, megoldva
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Fidesz - Magyar Polgári Szövetség

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy az oszlopok letakarítása és a plakátok levétele nem a BDK kft. hatáskörébe tartozik!
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közv
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A választási plakátok kihelyezése és leszerelése nem az önkormáynzatok, hanem a kihelyező pártok és szrvezetek feladata. Az önkormányzatoknak ellenőrzési és eljárási feladata abba...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére