Megoldott

Nem biztonságos kivágott burkolat

A Hamzsabégi út és a Csonka János tér közötti szakaszon a Budafok felé tartó kerékpárút burkolata javítás alatt áll, azonban erre semmilyen jelölés nem figelmeztet. Az esti órákban a burkolat megszakítása egyáltalán nem észrevehető, ugyanis a fák árnyékot vetnek rá. A homokos feltöltés nem kellően tömör, így abba figyelmetlenül belehajtani kockázatos lehet.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyuró Szófia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére