Megoldott

Kuka nincs kiűrítve

Anonim Járókelő

Sajnos hetek óta nincs kiűrítve a kutya ürülékes köztéri kuka. Így a 35+ fokos hőségben ennek már közegészségügyi kockázata is lehet.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pálya u. 24

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük jelzését.
    A kutyaürülék tartó ki lett ürítve.

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV. Kerület Újpest Önk
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benzines kanna az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tört József
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Szigeti József utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Újpest Városkapu szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bocskai utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lomis tábla a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Aradi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére