Megoldásra vár

Hiányzó fedlap

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!
Kérem a fedlap pótlását vagy az akna megszüntetését.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 13

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Betemették, köszönöm!
  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3679/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben szereplő helyszínen az akna szüksé
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyuk víznyelő mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Csepel-Erdősor (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eldugult víznyelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére