Válaszra vár

Gondozatlan zöldfelületek

FRISSÍTÉS 2022. 09. 12.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Az illetékes Budapest Közút Zrt. az üzemeltetésükben lévő burkolatok gyommentesítését beütemezte.

A környező zöldfelületek fenntartása a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. FŐKERT Kertészeti Divízió feladata.

----------------------

Frissítés 2022. 09. 07.

Már sokkal jobban néz ki, köszönöm!
Viszont ahhoz, hogy a bokornak szánt növények megbokrosodjanak, metszeni kellene őket.

----------------------

A felújított P+R parkoló zöldfelületeit nem gondozza senki. Tele van gazzal, és a bokrokat sem metszi senki. A térkő között kinövő gazokat is ki kellene szedni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Akadémia

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.09.07. Már sokkal jobban néz ki, köszönöm! Viszont ahhoz, hogy a bokornak szánt növények megbokrosodjanak, metszeni kellene őket. --- A felújított P+R parkoló zöldfelületeit nem gondozza senki. Tele van gazzal, és a bokrokat sem metszi senki. A térkő között kinövő gazokat is ki kellene szedni."-ról "FR...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    FŐKERT az illetékes
  • Rózsa Ábel megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0037377-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00106142

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését.

    Az illetékes Budapest Közút Zrt. az üzemeltetésükben lévő burk
    ...
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés leírását "A felújított P+R parkoló zöldfelületeit nem gondozza senki. Tele van gazzal, és a bokrokat sem metszi senki. A térkő között kinövő gazokat is ki kellene szedni."-ról "Frissítés 2022.09.07. Már sokkal jobban néz ki, köszönöm! Viszont ahhoz, hogy a bokornak szánt növények megbokrosodjanak, metszeni kellene őket. ---...

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Már sokkal jobban néz ki, köszönöm!
    Viszont ahhoz, hogy a bokornak szánt növények megbokrosodjanak, metszeni kellene őket.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gonda Gellért
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kuruclesi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére