Megerősítésre vár

Illegális szemét - építkezési maradék

1141 - Budapest Szederkény utca 15 szám előtt a Lomtalanítás után illegális szemét ittmaradt az utcában. Ki szakadt zsákok es veszélyes szigetelési anyag

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szederkény u. 13

Hozzászólások

  • Hajdu Ádám visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszínen található illegálisan lerakott hulladék elszállítását
    megrendeltük.

    Kérjük válaszunk szíves elfoga...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Hajdu Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Parkban hagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kassai tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lénárt Ibolya
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csizmár Imre
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Bosnyák utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére