Válaszra vár

Haldoklik szinte az összes fa a Teller Ede út mentén

Haldoklik szinte az összes fiatal fa a Teller Ede út mentén. Még a kőriseknek is lóg a száradó levele, több közülük már meg is adta magát. Ha nem történik valami gyors beavatkozás napokon belül, úgy az egész út hosszában eltűnik 2-3 fasor, ami amúgy védené a lakóövezetet is az út forgalmi zajától. A pótlás költsége százmilliós nagyságrendű lesz. Tudomásul kéne venni, hogy amíg egy fa el nem éri a mélyebben lévő talajvizet, öntözésre van szüksége a túléléshez.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csőgyár u. 26

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/3610/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő terület Fővárosi illetékességű.
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára behajló növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére