Megoldott

Szemét a kilátó teraszon

A félreeső kilátó teraszokon napokig gyűlik a szemét, nagyobb figyelmet kéne rá fordítani, hogy rendszeresen összegyűjtsék.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az intézkedést. Az ismételt bejelentés óta rendben van.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett területen az edények ürítését munkatársaink ismételten elvégezték. A terület a nyári időszakban rendkívül gyorsan újraszennyeződik, de munkatársai...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fekete Dorottya hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg. Tegnapi és mai felvételek a helyszínről.
  • B-F. Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett kilátót minden nap több műszakban takarítják munkatársaink és ürítik a hulladékgyűjtő edényeket. Az esti látogatók után
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegtörmelék buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére