Megoldásra vár

Úthiba a Népligetben fő kerékpáros útvonalon

A Népligetben az OMV kút vonalában felgyűrődött az aszfalt, már majdnem a teljes útpályán keresztül ér a hiba.
Kérem, javítsák, rengeteg kerékpáros halad el itt naponta.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Könyves Kálmán krt. 19

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez talán egy jobb kép:
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    megkopott "zebra", elfordított tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gergely utca (Sibrik Miklós út) (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elkopott festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Slachta Margit rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére