Megoldott

Csertő utcai trolimegálló rendszeresen szemetes

Anonim Járókelő

A Keleti Pályaudvar irányába eső, Csertő utca nevű 80-as troli megállója évek óta rendszeresen szemetes, a szemétkuka a fedett megállóhelyről nem látható.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Csertő utca

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a bejelentett terület takarításáról....
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére