Megoldott

Koszos járda

Anonim Járókelő

Gőzmozdony parknál a járda nagyon koszos közte a Gergely utca/Sibrik Miklós út felé galamb örülék van a járdán. Kérem szíveskedjenek rendbe takaritást

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony park

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Készlet. Megoldva
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szépen köszönöm, elfogadom a maga válaszát :)
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/1528/4/2022

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00105875 azonosítószámon küldött bejelentésre az alábbiakról tájékoztatom.
    A 2022. augusztus 2
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Egy kidobott matrac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szeméttel teli mellékutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére