Megoldott

1134 Huba utca 2. teli szemetes

Anonim Járókelő

A 1134 Huba utca 2. előtt teli szemetes

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Huba u. 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Társaságunk a Közszolgáltatási Szerződése alapján, az abban meghatározott gyakoriság szerint gondoskodik többek között a hulladékgyűjtő edények ürítéséről....
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kicsordulo kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Tüzér utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére