Válaszra vár

Graffitis megálló

Frissítés 2022.08.27.:

A bejelentő szerint az utasváró megint össze van firkálva.

-----------------------------------------

Kérem végezzék el az esőbeálló graffitimentesítését!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagyhíd

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentő szerint az eredeti bejelentésben szereplő graffiti nem lett eltávolítva.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem végezzék el az esőbeálló graffitimentesítését!"-ról "Frissítés 2022.08.27.: A bejelentő szerint az utasváró megint össze van firkálva. ----------------------------------------- Kérem végezzék el az esőbeálló graffitimentesítését!"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Jól sikerült!
  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0035463/2022
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00105764

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, melyre a megoldásában illetékes BKV Zrt. azt válaszolta, hogy az utasv
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Graffitiktől elronditott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Jászberényi út / Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefirkált táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Magyar utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére