Megoldásra vár

Graffiti, korhadt oldalelem

Tisztelt Cím!

Kérném a város felé menő nagyhídi villamosmegálló graffiti, valamint a hiányzó korhadt oldal elem pótlását.

Üdvözlettel:

Radics Levente

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagyhíd

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0009985-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00098157

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leharcolt információs tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére