Megoldott

Sarki bokor visszavágása

FRISSÍTÉS 2022.07.26. FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.
------------------------------

A képen látható kereszteződés beláthatóságát jelentősen csökkenti az alábbi bokor.
Kérjük időszerű visszavágását, ahogy az előző években is.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Száva kocsiszín

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszaigazolta a munka elvégzését.
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés: megtörtént a visszametszés, köszönjük.
    Kicsit talán drasztikusnak tűnik a mértéke, de bízok benne, hogy szakszerűen történt.
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható kereszteződés beláthatóságát jelentősen csökkenti az alábbi bokor. Kérjük időszerű visszavágását, ahogy az előző években is."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.26. FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem v...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fűben hagyott betontömb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Harmat utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Opauszki Márta
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eltört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére