Megoldásra vár

Kopott tábla

Tisztelt XI. kerület!
Korábban (1 éve?) ígérték a régi kamerával megfigyelt terület táblák folyamatos cseréjét.
A Csurgói úton a Fogócska utcai iskola előtt található tábla teljesen olvashatatlan.
Kérem cseréjét vagy eltávolítását.

Illetve az oszlop egy valószínüleg fakeretben áll, melyet fa hiányában csak gaz borít.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Csurgói út 21

Hozzászólások

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. július 26., kedd 13:02
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes irányjelzések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Frank E.
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Utcanévtábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére