Válaszra vár

Megsüllyedt víznyelők

Tisztelt FCSM!
A Gazdagréti út - Budaörsi út találkozásánál a 2 kanyarodósávban a 2 víznyelő megsüllyedt, ezáltal nagyot dob a buszokon és autókon.
Kérem lehetőségük szerint kicserélni őket.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 167

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megálló esővíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pór Bertalan köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Harta utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    megsüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére