Megoldott

Fotel

Fotelek várják a sorsukat az óvoda utca 8 előtt :).

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Óvoda u. 8

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/3550/1/2022/V4

    Tájékoztatjuk, hogy Hulladékkezelési Csoportunk összegyűjtötte és elszállíto
    ...
  • A bizotnságos városért hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Önkormányzata"-ra.

  • A bizotnságos városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére