Megoldatlan

Kiszáradt fa

FRISSÍTÉS: 2023.01.22.
Bejelentő észrevétele:
"A kiszáradt fa még megtalálható volt a mai nap."

---------------------------------

FRISSÍTÉS 2022.07.26. Budapesti Közművek FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett fát nem Társaságunk telepítette, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

---------------------------------

Tisztelt Ügykezelő és illetékes!

A Piac parkolója és a Mcdonalds közötti zöld felületen egy fa teljesen kiszáradtnak tűnik. Kérem vizsgálják meg és lehetőség szerint cseréljék, ha már nem él.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 106a

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kiszáradt fa?"-ról "Kiszáradt fa"-ra.

  • M.K. Bori lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/217/1/2023/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk az
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A kiszáradt fa még megtalálható volt a mai nap.
  • Gudenus László visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő Iktatószám: 1/3635/1/2022/V1

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk az ősszel kezdődő faültetési program keretein belü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Ügykezelő és illetékes! A Piac parkolója és a Mcdonalds közötti zöld felületen egy fa teljesen kiszáradtnak tűnik. Kérem vizsgálják meg és lehetőség szerint cseréljék, ha már nem él. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.26. Budapesti Közművek FŐKERT válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett fá...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett fát nem Társaságunk telepítette, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, forduljon a kerületi ö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gallyak felsővezeték között

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Padot benővi a gyom(fa)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére