Megoldásra vár

Kátyús kerékpárút, hiányzó felfestés

A Mogyoródi út Báróczy utca-Pillangó utca közötti szakaszán a kerékpárút tele van kátyúkkal, gödrökkel, amik megnehezítik a kerékpáros közlekedést, mert ezeket kell kerülgetni kerékpárral.
A felfestés is hiányzik.
Előre is köszönöm a javítást!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 34-40

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére