Megoldott

Nem működő vízesés

A Szent Gellért téri egyik vízesés nem működik

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szent Gellért tér 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a helyreállítási munkát elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/105431/nem-mukodo-vizeses
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FV nem illetékes.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    A vízesés üzemeltető vállalat megszüntette.
  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    @FŐKERT
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére