Megoldott

Betonelem veszélyes helyen a kerékpárúton

Tisztelt Ügyintéző! Budapest egyik legforgalmasabb kerékpárútja életveszélyesen és értelmetlenül beszűkűl, mert valaki (vagy valakik) ismét egy beton terelő elemet rahúztak az útra. Mivel itt elég nagy a forgalom, sok kerékpáros meglepődik. Kérem mihamarabb tegyék vissza a helyére a betonkockát, mert így ahogy van veszélyes! Főleg azokra akik "rutinból" gurulnak ide. Helyszín: Vámház körút és Királyi Pál utca sarka. Ez már sajnos többször előfordult :( Köszönettel, Pataky Szabolcs

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kálvin tér 7

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    A ideiglenes forgalmi rendért felelős, metróterelést végző Swielesky Kft.-t felkértük a beton unicity elem ismételt helyreállítására, amelynek kivitelezése már megtörtént.
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    feltört díszkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dunay Sára
    Illetékes: Budapest Közút
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére