Válaszra vár

Kibelezett elektromos eszköz

FRISSÍTÉS 2022.08.13.:
ELMŰ Hálózati Kft. válasza:
A bejelentésben szereplő tereptárgy nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.

III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:
ELMÜ-ÉMÁSZ
Ügyfélszolgálati Iroda
V e z e t ő j é n e k

Mellékelten megküldöm T. Cím részére a „ Járókelő. hu „ levelét további intézkedés végett.

III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzatának válasza:
Köszönjük a bejelentését!
Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

---------------------

Jelzett helyszínen lévő kő oszlopban valamilyen elektromos eszköz kibelezett darabjai vannak.

Kérjük az Illetékest / Tulajdonost, hogy javítsa a közterületen lévő eszköz állapotát, vagy amennyiben már nincs rá szükség, bontsa el a követ a közterületről!

Pontos helyszín:
47.56968614340241, 19.064952157088943

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római part 30

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő kő oszlopban valamilyen elektromos eszköz kibelezett darabjai vannak. Kérjük az Illetékest / Tulajdonost, hogy javítsa a közterületen lévő eszköz állapotát, vagy amennyiben már nincs rá szükség, bontsa el a követ a közterületről! Pontos helyszín: 47.56968614340241, 19.0649521570889...

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Közművek"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő tereptárgy nem tartozik társaságunk üzemeltetésébe.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax.: +36 4532619

    ELMÜ-ÉMÁSZ

    Ügyfélszolgálati Iroda

    V e z e t ő j é n e k

    Mellékelten megküldö
    ...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Intézkedésig szíves türelmét kér
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 75395 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közterületen lévő kerti csap nem működik.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Légió utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Római tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére