Megoldásra vár

Mély lyuka a járdában Lóverseny téren

A Ló erseny téri köny tár mellett a jardán mély lyuk van,ami baleset veszélyes

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lóverseny tér 6

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a lóverseny téri burkolathiba jelzését! Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk a javításért felelős kollégáknak. A probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét!
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Vilimi Agnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gáz a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Roland
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Újpalotai út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán lévő kosz, avar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Istvántelki út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    István úti járda felújítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    István út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére