Válaszra vár

Hibás szemetes

FRISSÍTÉS 2022.08.30.
Budapest Főváros Önkormányzata válasza:
A bejelentésben szereplő terület tulajdonosa és kezelője a III. Kerületi Önkormányzat, a sérült, hiányos hulladékgyűjtő edényt nem a Fővárosi Önkormányzat helyeztette ki és nem a főváros közszolgáltató társasága üzemelteti. Ilyen típusú edény fővárosi kezelésben nincs.
-------------------------------------

FRISSÍTÉS 2022.07.21.
III. kerületi Önkormányzat: " bejelentésben jelzett hibás hulladékgyűjtővel kapcsolatban tájékoztatom, hogy azt nem az önkormányzat helyezte ki, annak javítása nem a városüzemeltetés hatásköre."

----
FRISSÍTÉS 2022.07.12.
Nem FKF-tulajdon.

---
A Váradi utcában a parkoló sarkán lévő szemetesnek hiányzik a belseje.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Váradi utca

Hozzászólások

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetest a 3. kerületi önkormányzat helyezte ki 2017-ben a Bécsi út felé kiépített járdával együtt:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/7389/jardahiany-a-varadi-utcaban
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.07.21. III. kerületi Önkormányzat: " bejelentésben jelzett hibás hulladékgyűjtővel kapcsolatban tájékoztatom, hogy azt nem az önkormányzat helyezte ki, annak javítása nem a városüzemeltetés hatásköre." ---- FRISSÍTÉS 2022.07.12. Nem FKF-tulajdon. --- A Váradi utcában a parkoló sarkán lévő ...

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent 104936 sorszámú, „Hibás szemetes” tárgyú panasszal kapcsolatban, melyekre az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bej
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 89191 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett edényt nem Társaságunk helyezte ki, üzemeltetését sem munkatársaink végzik, ezért javításáról, cseréjéről sem áll módunkban gondoskodni.

    Tisztele...
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyelőre semmi változás.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.07.12. Nem FKF-tulajdon. --- A Váradi utcában a parkoló sarkán lévő szemetesnek hiányzik a belseje."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.21. III. kerületi Önkormányzat: " bejelentésben jelzett hibás hulladékgyűjtővel kapcsolatban tájékoztatom, hogy azt nem az önkormányzat helyezte ki, annak javítása nem a vá...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00104936 számú bejelentésben jelzett hibás hulladékgyűjtővel kapcsolatban tájékoztatom, hogy azt nem az önkormányzat helyezte ki, annak javítása nem a városüzemeltetés...
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!
    Megkeresését továbbítottuk Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet Városüzemeltetési részlege felé intézkedés céljából.

    Tisztelettel,
    Marosvölgyi Csilla
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Váradi utcában a parkoló sarkán lévő szemetesnek hiányzik a belseje."-ról "FRISSÍTÉS 2022.07.12. Nem FKF-tulajdon. --- A Váradi utcában a parkoló sarkán lévő szemetesnek hiányzik a belseje."-ra.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett hulladékgyűjtő nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek. Javasoljuk, for...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üvegszilánkok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zipernovszky Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hulladék a bokrokban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szentendrei út 207-209. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Eltűnt a szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Jós utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére