Megoldatlan

Hiányzó rámpa

FRISSÍTÉS: 2022. július 13.
V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

A bejelentésben szereplő terület nem tartozik az V. kerület kezelésébe.
Illetékesség hiányában kérjük tovább küldeni.

---

Erre a lépcsőre jó lenne egy rámpa amin kerékpárt vagy babakocsit fel vagy le lehet tolni. Fel lehet jutni a hídra akadálymentesen is, de nagy kerülővel, több zebrán át.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Március 15. tér

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 104932 és 105290 számú bejelentésekben szereplő Erzsébet híd és tárgyi lépcső üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.

    Az illetékességünkbe tarto
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Erre a lépcsőre jó lenne egy rámpa amin kerékpárt vagy babakocsit fel vagy le lehet tolni. Fel lehet jutni a hídra akadálymentesen is, de nagy kerülővel, több zebrán át."-ról "FRISSÍTÉS: 2022. július 13. V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban. A bejelentésben szer...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület nem tartozik az V. kerület kezelésébe.
    Illetékesség hiányában kérjük tovább küldeni.

    Üdvözlettel,
    Misik Dóra
    parkfenntartási ágazatvezető
    [varosuz
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Ván Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elképesztő méretű szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Esztergomi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére