Válaszra vár

Kukák ürítése

Anonim Járókelő

Több mint egy hónapja a képen látható kukákat nem ürítik ki.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc krt. 25

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó szemét a Vágóhíd utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Mester utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére