Megoldásra vár

Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében

Anonim Járókelő

Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Teleki Blanka u. 6

Hozzászólások

  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    És a szemét csak gyűlik és gyűlik....
  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A helyszínen tapasztalt hulladék alapján intézkedés történt, mely
    továbbításra került az illetékesek felé.

    Üdvözlettel:
    Ügyfélszolgálati Iroda

    Jarokelo.hu ezt írta (időpont:
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "gumiabroncsok és àgymatrac egy fa tövében"-ról "Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "gumiabroncsok és àgymatrac egy fa tövében"-ról "Gumiabroncsok és ágymatrac egy fa tövében"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testü
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szeméthalom a Báróczy utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Báróczy utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális hulladéklerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére