Megoldott

Felbontott (elfelejtett?) járdaszakasz

Az Angol utcában, az Egressy Gábor Technikummal szembeni járda egy szakaszon hónapok óta fel van bontva.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Angol u. 47

Hozzászólások

  • Á L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták a járdaszakaszt, a probléma megoldódott. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!A Zuglói Zrt.-hez elektronikus úton érkezett megkeresésére hivatkozással
    tájékoztatjuk, hogy k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes járda hiba Zugló, Angol utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Angol utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa gyökérzete felnyomta

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Csernyus utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eperfa termése a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére